X
X

Kurumsal E-postanın şaşırtıcı yanı

Üstün özellikli Kurumsal E-Posta paketlerimiz işletmenizin ihtaçlarını karşılamak için yanınızda.

Yeterli Posta Kutusu Alanından Fazlası

5GB Standart E-posta depolama alanı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. En son teknolojiye sahip web posta platformumuz tarafından desteklenen tüm bu hizmetler, üst düzey posta depolama altyapımızda yedeklenir.

₺13,99/5 GB'lık Ek Depolama Alanı Alın

Artık depolama alanının tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Artık 5 GB'lık ek depolama blokları satın alarak bireysel hesaplar için depolama alanını artırabilirsiniz.

Düzenli Kalın

Takvimlerin ve Kişilerin hızlı paylaşımı yalnızca tek bir anlama gelir; daha fazlasını yaparsınız. Daha kolay, daha iyi ve daha hızlı!

Yüksek Güvenlik

İki aşamalı doğrulama, spam koruması, zararlı e-posta tarama ve e-postalarınızı son giriş IP kaydı sistemleriyle güvende tutun.

Hemen Beklemeden Başlayın

İhtiyacınız olan e-posta hesaplarının sayısını belirleyin gerisini biz halledelim. Daha büyük boyutlarda posta kutuları için iletişime geçin !

5GB/hesap
Hemen Satın Al Ek Depolama Mevcuttur
Satın alma işlemine devam edilmesi durumunda ek hizmetlerde tekrar seçim gerçekleştirilecektir.

Daha Profesyonel Görünün Ve Markanızı Gelen Kutularının Favorisi Haline Getirin

Özel bir e-posta adresiyle kurumsal imajınızı yaratın; kullanımı basit, reklamsız web postası ile ultra güvenli e-posta barındırma hizmetinden yararlanın !

Güven Oluşturun Ve Markanızı Özelleştirin

İş e-posta adresiniz web sitenizin markasıyla eşleştiğinde doğru yoldasınız demektir. Kurumsal bir görünüm için şirket e-postanızı hemen alın !

E-posta Akışınızı Bir Profesyonel Gibi Yönetin

Mevcut tüm kişisel ve profesyonel e-posta hesaplarınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Artık e-posta almak veya göndermek için zorunlu sistemlere veya cihaz değiştirmeye gerek yok.

Kesintisiz Kontrolün Tadını Çıkarın

E-posta barındırma hizmetinizi iş hedeflerinize uyacak şekilde düzenleyin. E-postaları, randevuları, takvimleri ve görevleri kişilerinizle paylaşın ve senkronize edin.

Hareket Halindeyken İş Yapın

Tüm profesyonel ve kişisel e-posta hesaplarınıza portal görünümünden erişin. Herhangi bir Windows, Android veya Apple cihazından sosyal medyadan, haber akışlarından, e-postalardan ve yoğun programınızdan haberdar olun.

Ekibinizi Ateşleyin

Pro ve Ultimate planlarıyla e-postaları, belgeleri, takvimleri, görevleri ve daha fazlasını paylaşmaya yönelik tam destekle büyüyün.

Ait Olduğunu Hisset

Profesyonel Ticari E-posta hizmetimizi yalnızca garanti etmiyoruz, bizde kullanıyoruz. 4 ülke ve üç kıtadaki 2000+ kişilik Gyro ağı mutlu bir şekilde bağlantı halindedir.

Web Sitesi Oluşturmak Çok Kolay

Web sitenizi anında oluşturun, kodlama/tasarım becerisine gerek yok. 100'den fazla tema arasından seçim yapın veya tasarımınızı özelleştirmek için sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Şirket E-Postalarınız için güvenilir, kolay ve hızlı çözümler sunuyoruz. Merak edebileceğiniz bazı soruları aşağıda sizin için bir araya getirdik !

Evet, Kurumsal E-Posta siparişinizle mevcut bir alanı kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız destek ekibimiz her zaman sizleri bekliyor.

Başka bir programdan veya web hizmetinden Google Workspace'e geçiş yaparken siz ve kullanıcılarınız mevcut postalarınızı, kişilerinizi ve takvim verilerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Kuruluşunuzun boyutuna ve veriyi taşıdığınız sisteme bağlı olarak Google Workspace'e veri taşımak için çeşitli seçenekleriniz vardır. Microsoft Exchange, Lotus Notes, IMAP sunucuları ve diğer Google hesaplarından geçiş için araçlar mevcuttur.

Her e-posta hesabı 30 GB alana sahiptir.