X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
İlk Sanal Sunucu siparişiniz için geçerli %10 indirim fırsatını sakın kaçırmayın! Kupon Kodu: GYRO10
Üst Düzey Kurumsal Bulut Depolama Sistemi - Gyro Cloud

Kurumsal Bulut Depolama Sistemi

Gyro Cloud uygulaması kullanıcıların verilerinin güvenli, hızlı ve istediği her an geri dönebileceği bulut tabanlı yedekleme uygulamasıdır.

 • Tüm Cihazlarla Uyumlu

  Windows, Linux, Mac, IOS, Android Desteği

 • CMS Sistemleri

  Gelişmiş Kontrol Paneli ve özellikleri ile herşey tek yerde.

 • Saatlik Yedekleme

  7 Gün / Günde 5 Defa Yedekleme

 • Üst Düzey Güvenlik

  SSE, AES-256 gibi size uygun yöntemler ile data şifreleme ve 2FA giriş sistemleri.

bulut depolama

Bulut Depolama Özellikleri

Gyro Cloud, sizlere hem kullanıcı dostu bir deneyim sunmak hem de işinizi en etkili şekilde yönetmek için tasarlandı.

Dosya yedekleme, e-posta yönetimi, takvim yönetimi, şirket içi mesajlaşma uygulaması ve daha fazlası !
Modern tasarımı, tüm cihazlar ile uyumluluğu, güvenli yapısı ve kolay erişilebilir sistemi ile şirketinize yeni bir boyut kazandırıyoruz !

Enterprise Bulut Depolama

Bulut depolama sistemimiz cihazlarınızda istediğiniz klasörleri anlık olarak bulut ortamına aktarmanızı sağlar ve dosyalarınız her zaman güvende olur.

Çok Kullanıcılı Mimari

Şirketiniz ister 2 kişi ister 200 kişi olsun fark etmez ! Ekip yönetim sistemleri, şirket için mesajlaşma sistemi, dosya paylaşım sistemi, online dosya editörü, takvim paylaşımı gibi pek çok özellik ile GyroCloud sadece bulut depolama değil aynı zamanda etkin bir yönetim sistemidir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullanıcı dostu arayüz ile bulut depolama sistemimiz Gyro Cloud sizlere benzersiz bir deneyim sunar. Dosyaları düzenlemek, toplantı planlamak, e-posta göndermek gibi işlemler için farklı farklı uygulamalar kullanmanıza gerek yok ! Bunun için bulut depolama sistemimiz size tüm bunları tek bir çatı altında sunuyor.

Her Cihazda Benzersiz Uyumluluk

Dosyalarınıza ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden istersenizde cep telefonunuzdan anında erişin ! Gyro Cloud Bulut Depolama çözümümüz Windows, Linux, Mac, IOS ve Android sistemlerini %100 destekler !

Güvenli ve Hızlı Yükleme Desteği

Verilerimiz en değerli varlıklarımız. Tam olarak bu nedenle sistemimiz verilerinizi sunucu taraflı şifreleme ile şifreler ve dış erişime karşı korumalı hale getirir. Kurum tercihlerinize bağlı olarak pek çok güvenlik sistemi bulut depolama çözümümüz tarafından desteklenir.

Üstün Benzersiz Özellikler

Tüm diğer özelliklerin yanında bulut depolama sistemimiz size pek çok özellik sunar. Takvim yönetimi, e-posta yönetimi, dahili mesajlaşma sistemi, online dosya düzenleme sistemi, dosya paylaşımı ve çok daha fazlası...

bulut depolama

GYRO CLOUD - Bulut Depolama Sistemi Nedir ?

Gyro Cloud uygulaması kullanıcıların verilerinin güvenli, hızlı ve istediği her an geri dönebileceği bulut tabanlı yedekleme uygulamasıdır. Uygulama kullanıcıların belirlemiş olduğu kişisel verilerini, dosyaları ve mail dosyalarını, versiyonlarını tutarak yedekler. Anlık olarak dosyaların görüntülenmesine, düzenlenmesine ve paylaşılmasına olanak tanır. Dışarıdan izinsiz erişimlere karşı daima korunursunuz.izden başkası dosyalarınıza erişemez ve kullanamaz. Gyro Cloud sistemi üzerinde her bir aktivite için kayıt oluşturulur ve günlük olarak saklanır.GYRO CLOUD - Bulut Depolama Sistemi Faydaları Nelerdir ?

Gyro Cloud, şirketinizin veri güvenliğini AES-256 şifreleme ile artırır, çeşitli işletim sistemlerinde uyumluluk sayesinde farklı cihazlarda sorunsuz entegrasyon sağlar ve gerçek zamanlı dosya işlemleri ile çalışanların verimliliğini artırır. Bu özellikler, IT yönetiminin kolaylaşmasına, veri kaybına karşı etkin korunmaya ve işbirliği ile iletişim araçlarının güçlenmesine katkıda bulunarak şirketinizin genel iş performansını iyileştirebilir.

 • Veri Güvenliği: AES-256 şifreleme ile verileriniz güvende.
 • Çoklu Platform Desteği: Farklı cihazlarda sorunsuz entegrasyon.
 • Verimlilik Artışı: Gerçek zamanlı dosya işlemleri ile iş akışı hızlanır.
 • Kolay Yönetim ve İzleme: Şirket yöneticileri için kullanım izleme ve kolay yönetim.
 • Esnek Yedekleme Çözümleri: Veri kaybına karşı kapsamlı koruma.
 • Ransomware'e Karşı Koruma: Saldırılara karşı güçlü koruma.
 • İşbirliği ve İletişim Araçları: Ekip işbirliğini ve iletişimi artıran araçlar.
bulut depolama


TEKLİF ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇ

Bulut Depolama'da Üstün Özellikler

Proje yönetimi, data yönetimi, e-posta yönetimi Gyro Cloud'un üstün özel barındırma planları ile projelerinizi ve şirketinizi en verimli şekline ulaştırın.
Data kaybı gibi endişeleri unutun sadece işinize odaklanın tek platform yeterli !TEKLİF ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇBulut Depolama - Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Depolama - Gyro Cloud hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bulut Depolama Gyro Cloud Nedir?

Gyro Cloud, işletmeler için tasarlanmış güvenli ve verimli bir bulut tabanlı yedekleme ve dosya paylaşım sistemidir.

Gyro Cloud’un depolama kapasitesi ne kadar?

1TB, 5TB, 10TB, 20TB Ve 50TB olmak üzere çeşitli seçenekler kurum ihtiyacına göre yapılandırılabilir.

Bulut Depolama'nın Güvenlik Özellikleri Nelerdir?

Bulut Depolama çözümü Gyro Cloud, SSE ve AES-256 şifreleme ile veri koruması sağlar. Ransomware saldırılarına karşı koruyucu özelliklere sahiptir. Kullanıcı girişlerinde 2FA (iki aşamalı doğrulama) aktif edilebilir.

Bulut Depolama Hangi İşletim Sistemleriyle Uyumludur?

Gyro Cloud, Windows, Mac, Linux, Android ve iOS gibi çeşitli işletim sistemleri ile uyumludur.

Gyro Cloud Özelleştirilebilir mi ?

Bulut depolama sistemimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı özellikler ile donatılabilir, geliştirilebilir ve tasarımsal olarak özelleştirilebilir.

Bulut Depolama On-Premise Hizmet Veriyor Musunuz ?

Sistemimiz kendi sunucularımızda cloud olarak hizmet vermektedir. Buna çözüm olarak IP sınırlandırmalı olacak şekilde dışarıya erişimi kapalı bir sistem yapılandırabiliriz.

Gyro Cloud Nasıl Satın Alabilirim ?

Gyro Cloud - Bulut Depolama sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak veya demo talep etmek için [email protected] veya 08505545439 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Giriş Yap Kayıt Ol
Top